SUNRİSE TENTE VE PERGOLA SİSTEMLERİ

NEDEN BİZ?

Firmamız 1994 yılında kurulmuştur. Kendi üretimini yapmaktadır. Bayilik sistemi ile ülkemizin bir çok ilinde kalitemizi sergilemekteyiz. Sektörün en seçkin kumaş ve motor markalarını kullanmaktayız.

Tente imalatçısı olarak 1994 yılına kadar bir asırdır yaptığımız ve tabiri caiz ise, baba mesleği olan brandacılık sektöründeyken, bu tarihten sonra brandacılığın yanısıra tente imalatı sektörüne adım attık.

Sektörün gelişmesi ile firmamızın gelişmesi aynı paralelde ilerledi. Önceleri kurulduğumuz il olan Kocaeli (İzmit) çevrelerinde önemli referans noktalarına önemli sayılabilecek işler çıkarırken, gün geçtikçe kapsama alanımız büyüdü. Artık Türkiye sınırlarının ötesine ürün göndermek ve dünayaya kendi sistemlerimizi satmayı hedefler haline geldik.

Ürün kalitemiz vizyonumuzu ve misyonumuzu belirlemekte; hedeflerimiz de bizleri geleceğe taşımaktadır. Ürün kalitesine bu denli önem veren bir firma olarak sertifikalarımız ve belgelerimiz ile garantili ürün satışlarımız devam etmektedir. Bir çok dünya markasına ve ülkemizin en bilindik sermaye kuruluşlarına yıllardır hizmet vermekte olup, her geçen gün hizmet ve ürün kalitemizi daha geniş kitlelere yaymak amacındayız.

Sektörde herhangi bir firma olmak hiç bir zaman hedefimiz olmadı. Hedefimiz daima sektöre yön veren ve sektörün lokomotiflerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Tente sektöründeki çeyrek asırlık bilgi ve tecrübemizden yararlanmanızı istiyoruz. Hizmet anlayışı farkımızı görmenizi ve işletmenize sağlayabileceğimiz faydaları birlikte yaşamayı diliyoruz.

Kısa etkin çözümler üreterek işletmenize sihirli bir elin dokunduğunu hissettirmek temel gayemizdir.

Bu esnada kalitemizden ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden hayata devam etmek, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı bu tutarlı davranışlara teşvik edecek duruşu sergilemek vizyonumuzun en etkin göstergesidir.

VİZYONUMUZ

En iyiler, en iyilerle çalışır.

İyi iş çıkarmak için doğru kararlar almak ve uygulamak gereklidir. Sunrise Tente olarak hizmet kalitemizi teknolojik alt yapımızı kullanarak sağlıyoruz. Bu doğrultuda vizyonumuz;

Doğru hamlelerle müşteri odaklı hizmet üretmek ve verdiğimiz hizmetlerin ve teknik desteğin sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.